Piątek 10 kwietnia 2020, 8:08      Strona głównaHome Mapa stronyMapa KontaktKontakt

INFORMACJA


 Polski Związek Motorowy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu, zwraca się do wszystkich organizatorów wydarzeń w zakresie działalności PZM z rekomendacją zawieszenia przeprowadzania zawodów, imprez oraz szkoleń do dnia 1 kwietnia 2020.

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze 5 marca 2020r. o godz. 17:00


Zarząd Stowarzyszenia serdecznie zaprasza na Walne zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się 5 marca 2020 roku o godzinie 17:00 w Klubie VIVA Disco ul. Mostowa 4, 66-400 Gorzów Wlkp.


Przebieg zebrania:
1. Sprawozdanie merytoryczne z prac Stowarzyszenia w roku 2019.
2. Sprawozdanie finansowe za rok 2019.
3. Przeprowadzenie wyborów nowych władz Stowarzyszenia.
4. Sprawy bieżące.
5. Wolne głosy i dyskusja.

ZAPRASZAMY

Przekaż 1% podatku dla GUKS Speedway Wawrów


 

Nabór na sezon 2020


 Nowy nabór na sezon 2020. 

Wszystkich chętnych do szkółki miniżużlowej informujemy, że nabór rozpocznie się na początku roku 2020. Przekażemy tę informację poprzez stronę www oraz profil na funpagu.

A kto nie może się doczekać, zapraszamy w czwartki od 17:00 na stadion miniżużlowy w Wawrowie.

JUST FUN CUP II EDYCJA


 Serdecznie zapraszamy na drugą już odsłonę JUST FUN CUP w dniu 14 września 2019 roku.
Zapraszamy na stadion mini żużlowy w Wawrowie od godz. 14:30
Harmonogram:
■14:30 egzamin licencyjny w klasie 80-125cc 
■15:00 zawody w klasie 80-125cc o Puchar JUST FUN CUP
■ około godz. 16:20 jazdy pokazowe zawodników bez licencji w klasie 50, 80-125cc 

Impreza objęta jest patronatem telewizyjnym, telewizji TVP Gorzów Wielkopolski www.gorzow.tvp.pl  



Walne zebranie członków stowarzyszenia GUKS SPEEDWAY WAWRÓW


 W dniu 27 czerwca 2019 roku o godzinie 17:00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Guks Speedway Wawrów na stadionie miniżużlowym w Wawrowie.




III RUNDA IMP I PPPK


 Serdecznie zapraszamy za III RUNDĘ:
-IMP  w Wawrowie w dniu 1 czerwca 2019 roku o godzinie 16:00
-PPPK w Wawrowie w dniu 2 czerwca 2019 roku o godzinie 11:00.
Po zawodach IMP odbędzie się turniej w klasie 50cc+ o PUCHAR WÓJTA GMINY SANTOK. 



Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę


07 października 2018r. dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego odbył się turniej "Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę", który zakończył sezon mini żużlowy w Wawrowie. 


W zawodach tych 1. miejsce zajął Vojta Sachl (Czechy) z dorobkiem 15pkt.
2. miejsce Bruno Belan (Czechy) - 13 pkt.
3. miejsce Bartosz Lewandowski (GUKS Speedway Wawrów) - 13 pkt.
4. miejsce Jan Janicek (Czechy)- 11 pkt.
5. miejsce Krystian Gręda (GUKS Speedway Wawrów)- 11 pkt.
6. miejsce Kacper Teska (GUKS Speedway Waawrów) - 10 pkt.
7. miejsce Wojciech Zamazal (Czechy) -10 pkt.
8. miejsce Denis Andrzejczak (GUKS Speedway Wawrów) - 9 pkt.
9. miejsce Dominik Woźniak (GUKS Speedway Wawrów) - 6 pkt.
10. miejsce Mikołaj Krok (GUKS Speedway Wawrów) - 6 pkt.
11. miejsce Adam Niejeschleba (Czechy) - 5 pkt.
12. miejsce Kewin Nycz (GUKS Speedway Wawrów) - 4 pkt.
13. miejsce Filip Bęczkowski (GUKS Speedway Wawrów) - 4 pkt.

BIEGI POKAZOWE:
1. Kacper Woźniak (GUKS SPeedway Wawrów) - 12 pkt.
2. Dorian Biedrzycki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 12 pkt.
3. Patryk Prokop (GUKS Speedway Wawrów) - 6 pkt.
4. Jakub Lewandowski (GUKS Speedway Wawrów) - 0 pkt.



JUST FUN GUKS Speedway Wawrów po turnieju pożegnał braci Fajferów - Wojtka i Jacka, którzy już niestety zakończyli przygodę z mini żużlem. BĘDZIE ICH NAM BRAKOWAĆ...
Adepci GUKS Speedway Wawrów odjechali Miniturniej pożegnalny Wojtka i Jacka Fajferów.
Zwycięzcami "ostatniego okrążenia ... na minitorze Wojtka i Jacka Fajferów" zostali:
Bartosz Lewandowski, Krystian Gręda, Mikołaj Krok, Dominik Woźniak.



Tuż przed zawodami odbył się egzamin na licencję MŻ dwóch zawodników JUST FUN GUKS Speedway Wawrów: Denisa Andrzejczaka i Bartosza Lewandowskiego.

Chłopaki z powodzeniem zaliczyli jazdy na torze oraz egzamin teoretyczny.
GRATULUJEMY NOWYM LICENCJONOWANYM ZAWODNIKOM I ŻYCZYMY POWODZENIA W DALSZEJ JEŹDZIE :)

 

 

 


KLASYFIKACJA IMP 2018


Klasyfikacja IMP w miniżużlu:
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 153
2. Jacek Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 128+3
3. Wojciech Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 128+2

4. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 120
5. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) - 110
6-7. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 96
6-7. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 96
8. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 90
9. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) - 83
10. Kacper Makowski (KS Toruń) - 60
11. Kacper Teska (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 55
12. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) - 45
13. Jakub Breński (KS Toruń) - 26
14. Kacper Łobodziński (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 17
15. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) - 13
16-18. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10
16-18. Mikołaj Krok (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 10
16-18. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10
19. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9
20. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 8
21. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 7
22. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4

FIM Speedway Youth Gold Trophy 85ccw Rybniku


 

FIM Speedway Youth Gold Trophy 85cc w Rybniku. 
Na podium stanęli Niemiec Norick Bloedorn, który zdobył komplet punktów, Duńczyk Stian V. Nielsen i Norweg Mathias Pollestad.
 
Jedyny Polak, który awansował do finału to Jacek Fajfer zawodnik GUKS Speedway Wawrów.
Ostatecznie zajął  w Rybniku 11miejsce.
 

 
Wyniki FIM Speedway Youth Gold Trophy 85cc:
1. Norick Bloedorn (Niemcy) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Stian V. Nielsen (Dania) - 12 (3,3,w,3,3)
3. Mathias Pollestad (Norwegia) - 11 (1,2,2,3,3)
4. Silas Hoegh (Dania) - 10 (3,0,3,3,1)
5. Rune Thorst (Dania) - 10 (3,1,3,1,2)
6. Nicklas Aagaard (Dania) - 10 (2,3,2,1,2)
7. Lukas Woentin (Szwecja) - 8 (1,1,2,2,2)
8. Gustav Grahn (Szwecja) - 8 (2,2,1,2,1)
9. Maurice Brown (Australia) - 6 (0,3,1,2,d)
10. James Pearson (Australia) - 6 (1,2,2,0,1)
11. Jacek Fajfer (Polska) - 5 (2,2,1,0,0)
12. Jesper Knudsen (Dania) - 5 (2,1,d,d,2)
13. Casper Henriksson (Szwecja) - 4 (0,0,3,0,1)
14. Ludvig Selvin (Szwecja) - 4 (d,0,u,1,3)
15. Jakub Stojanowski (Dania) - 3 (0,0,1,2,d)
16. Theo Johansson (Szwecja) - 3 (1,1,0,1,0)
R1. Wojciech Fajfer (Polska) - NS
R2. Noel Wahlqvist (Szwecja) - NS

GRATULUJEMY :)

 

Archiwum