Sobota 25 marca 2023, 8:11      Strona głównaHome Mapa stronyMapa KontaktKontakt

1 rok od wznowienia strony internetowej GUKS Speedway Wawrów


Miło nam poinformować Państwa, iż dzisiaj mija dokładnie rok od ponownego uruchomienia strony internetowej naszego klubu GUKS Speedway Wawrów. Dokładnie 25 lutego o godzinie 1:24, po prawie 2 latach przerwy, nastąpił ponowny start strony www.speedwaywawrow.pl wraz z jednoczesnym opublikowaniem na niej pierwszego newsa.

Założeniem twórców strony, jak również władz klubu, było osiągnięcie oglądalności naszej strony na poziomie 20 tysięcy odwiedzin na rok. Jednak kiedy już w dniu 11 czerwca okazało się, że na liczniku odwiedzin jest liczba 10000, wyznaczyliśmy sobie kolejny cel - uzyskanie średniej stu odwiedzin na dobę.
Dzisiaj, w dniu pierwszej rocznicy działania wznowionej strony GUKS Speedway Wawrów możemy cieszyć się z tego, iż w ciągu tego roku nasza strona zaliczyła prawie 50 tysięcy odwiedzin, a średniodobowa liczba osób odwiedzających wyniosła ponad 130. Osiągnięty wynik znacznie przekroczył nasze założenia oraz najśmielsze oczekiwania. Dodatkowo informujemy, iż na te prawie 50 tysięcy odwiedzin złożyło się przeszło 21 tysięcy użytkowników (z 20 krajów) oraz 120 tysięcy pojedynczych odsłon. Przytoczone wyniki statystyczne dowodzą tego, że strona internetowa GUKS Speedway Wawrów cieszy się zaskakująco dużą oglądalnością.

Dzięki informacjom, które są dostępne na stronie, nasza społeczność, sympatycy, a także postronni kibice mogą na bieżąco uzyskiwać wiedzę o wydarzeniach związanych z działalnością klubu, naszych zawodnikach i kadrze trenerskiej, wynikach zawodów miniżużlowych, a także o historii i strukturze naszego klubu. Informacjom o aktualnych wydarzeniach towarzyszą często fotogalerie, które z czasem stanowić będą archiwalny zapis historii GUKS Speedway Wawrów.
Ponadto, korzystając z naszej strony, można dowiadywać się o terminach najbliższych zawodów z udziałem naszych reprezentantów, a także o aktualnych klasyfikacjach prowadzonych w ramach oficjalnych rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski, Indywidualne Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Polski Par Klubowych.

Pozostaje życzyć sobie, aby nasza strona w dalszym ciągu notowała systematyczną progresję dynamiki odwiedzin, a przede wszystkim, by sympatycy naszego klubu, a także miniżużla w całym kraju (ale nie tylko), znajdowali na naszej stronie satysfakcjonującą ich ilość informacji przydatnych do bieżącego orientowania się w świecie gorzowskiego, jak i polskiego minispeedway-a.

<< powrót