Czwartek 19 lipca 2018, 5:38      Strona głównaHome Mapa stronyMapa KontaktKontakt

WYNIKI 2018


Wyniki V rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski 85-125 ccm:
1. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,w,3,3,3)
3. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12 (2,3,3,2,2)
4. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 11 (3,2,w,3,3)
5. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) - 11 (1,3,3,1,3)
6. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11 (2,2,3,2,2)
7. Jacek Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) - 10 (3,1,2,2,2)
8. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9 (1,1,2,3,2)
9. Kacper Makowski (KS Toruń) - 7 (2,1,1,2,1)
10. Kacper Teska (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) - 6 (1,2,2,1,0)
11. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,3,1,0,0)
12. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) - 5 (0,2,1,1,1)
13. Jakub Breński (KS Toruń) - 4 (2,w,w,1,1)

Wyniki IV rundy IMP 80-125 ccm: 
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,d,3)
2. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,w,3,3,3)
3. Jacek Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 12 (3,2,1,3,3)
4. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11 (3,1,2,2,3)
5. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11 (2,3,2,2,2)
6. Wojciech Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 10 (2,w,3,3,2)
7. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 10 (2,2,3,1,2)
8. Mateusz Łopuski (Wybrzeże Gdańsk) - 9 (2,3,0,3,1)
9. Jakub Staszewski (Wybrzeże Gdańsk) - 7 (1,3,2,0,1)
10. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) - 6 (1,2,2,1,0)
11. Jakub Breński (KS Toruń) - 6 (1,1,1,2,1)
12. Łukasz Górski (Wybrzeże Gdańsk) - 4 (0,0,1,2,1)
13. Igor Sawicki (Wybrzeże Gdańsk) - 3 (0,1,0,0,2)
14. Kacper Teska (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 2 (0,2,0,w,w)
15. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) - 2 (1,0,1,d,-)
 
Wyniki III rundy IMP 85-125 ccm:
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) 14 (3,2,3,3,3)
2. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 12 (3,0,3,3,3)
3. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) 12 (2,2,2,3,3)
4. Jacek Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 10 (3,3,2,2,w)
5. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) 10 (1,2,3,2,2)
6. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) 9 (3,1,3,1,1)
7. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) 9 (2,0,2,3,2)
8. Kacper Teska (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 9 (2,3,1,1,2)
9. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 8 (2,3,t,2,1)
10. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) 8 (1,1,1,2,3)
11. Kacper Makowski (KS Toruń) 7 (0,3,2,1,1)
12. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) 5 (1,2,0,0,2)

Wyniki II rundy IMP 80-125ccm:
1. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) 13 (3,2,3,2,3)
3. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) 12 (3,1,2,3,3)
4. Jacek Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 12 (3,3,2,3,1)
5. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) 12 (2,2,3,3,2)
6. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) 10 (2,0,3,2,3)
7. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) 9 (1,3,2,1,2)
8. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 7 (1,3,2,1,0)
9. Kacper Teska (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 7 (w,2,1,2,2)
10. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 6 (2,1,1,1,1)
11. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) 5 (2,1,d,2,w)

Wyniki I rundy IMP 80-125ccm:
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) 15 (3,3,3,3,3)
2. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) 14 (3,3,3,2,3)
3. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 11 (2,3,3,1,2)
4. Jacek Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 10 (3,1,3,u,3)
5. Sebastian Borszcz (MKMŻ Rybki Rybnik) 10 (w,2,2,3,3)
6. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 10 (2,3,d,3,2)
7. Borys Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) 10 (1,2,2,3,2)
8. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) 9 (1,2,2,2,2)
9. Kacper Makowski (KS Toruń) 7 (3,1,0,2,1)
10. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 7 (2,1,1,2,1)
11. Kacper Teska (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 6 (2,0,2,1,1)
12. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) 4 (0,2,1,1,0)